Piknik Rodzinny

W dniu 14.05.2023 r. na Rynku w Braniewie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Braniewski Instytut Rozwoju Dom Sąsiedzki wraz z partnerami: Powiatowym Domem Pomocy Społecznej w Braniewie, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Braniewie, Katolickim Ośrodkiem Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Braniewie, Domem Dziecka Słoneczne Wzgórze we Fromborku, Środowiskowym Domu Samopomocy Caritas Archidiecezji Warmińskiej Frombork.

Dla każdego z uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji m. in. dmuchany zamek, malowanie twarzy, warsztaty edukacyjne oraz wiele innych niespodzianek. W trakcie trwania pikniku można było skorzystać z przygotowanego poczęstunku w postaci grilla i słodkich przekąsek. Po wspólnym posiłku zaproszono wszystkich do zabawy w zorganizowanych grach i konkursach. Spotkanie przebiegło w przyjemnej i radosnej atmosferze, a wszystkim uczestnikom projektu i ich otoczeniu umożliwiło integrację społeczną.

W czasie trwania pikniku pracownicy PCPR prowadzili akcję promującą rodzicielstwo zastępcze. Osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodziny zastępczej zapraszamy po więcej informacji
do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Braniewie przy ul. Pl. Piłsudskiego 2, można także skontaktować się telefonicznie pod numerem 55 644 29 55 wew. 205.

Projekt „ Rodzina moim skarbem” współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za miło spędzony czas i do zobaczenia za rok!

Podobne tematy

Accessibility
Zamknij